Nowa strona internetowa WFTU – Nowy krok w dobrym kierunku


newwebsiteSekretariat Światowej Federacji Związków Zawodowych (WFTU) ma przyjemność poinformować członków i przyjaciół WFTU, że od dnia Święta Pracy 2014 r. pod adresem www.wftucentral.org będzie dostępna nowa wersja strony internetowej Federacji.

Nowa, nowoczesna, bardziej przyjazna użytkownikom i bardziej praktyczna strona internetowa – to ważny krok, który wzmocni komunikację i koordynację walki klasowo-zorientowanego ruchu związków zawodowych.

W dziale „About Us” („O nas”) odwiedzający będą mogli znaleźć szczegółowe informacje o historii, statucie, dokumentach i administracji WFTU.

W dziale „Action” („Działanie”) będzie można znaleźć stanowiska, informacje o działaniach podejmowanych przez WFTU, informacje o działaniach podejmowanych przez członkowskie związki zawodowe, jak również informacje dotyczące spraw robotników i najnowsze publikacje WFTU, które łatwo będzie można pobrać na komputer.

W dziale “Multimedia” znajdziecie zdjęcia, plakaty i filmy wideo związane z WFTU. W nowej usłudze „Podcast Gallery” („Galeria podcastów”) już wkrótce będzie można odsłuchać nagrań z działań WFTU, przemówień itd.

Wraz z nową stroną każdy odwiedzający będzie mógł zarejestrować swój adres e-mail w naszej bazie, by móc otrzymywać nowości dotyczące podejmowanej przez nas aktywności.

Zobacz więcej odwiedzając nową stronę internetową WFTU na www.wftucentral.org.

Przesyłaj do nas swoje komunikaty i informacje o działaniach.

Podziel się informacją o nowej stronie z członkami swojego związku i robotnikami w swoim kraju! Rozgłoś informację o nowym kroku WFTU!

Sekretariat WFTU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *